Пошук дав 8 результатів

Повернутися до листу подяк

Віктор60
18 березня 2018, 19:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Цена на мед в мире

Працюємо і сподіваймося на кращі ціни на продукцію бджільництва.Нехай бог дасть здоров'я нам,нашим сім'ям,бджілкам.Всім успіху ,миру,удачі...
Віктор60
18 березня 2018, 18:36
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Медоносные места по регионам

Спеціально купив хату близько м. ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ.Поруч 25 га акації,є липа,20 га сад.Думаю за 5 років звернути вкладені 40000.Посадив молодий сад.
Віктор60
19 березня 2018, 19:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Цена на мед в мире

Хочу звернувся до молодих колег.Якою б була ціна,та все ж досвідчений пасічник буде з виграшем.Мій вчитель бджільництва водив бджіл з 1924р до початку2000.Купив 2 квартири,москви а,побудувався,вивів в люди дочку,онуків.Я щиро вдячний за науку цьомху покійному чоловікові,адже робота на пасіки приноси...
Віктор60
19 березня 2018, 20:53
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Земля под пасеку

Я отримав безкоштовно 25 статок під забудови,25 статок для ведення особистого господарства,2 га дружині як працівникам соціально.сфери,город біля хати ,яку купив для пасіки і саду приватизувати на сина.Земля вся приватизоване.Раніше акт коштував 550грн,а зараз майже  3300.Шановний Максим,радив би по...
Віктор60
08 квітня 2018, 10:02
Перейти в форум
Перейти в тему

Пасха

Христос воскрес.Щиро вітаю з Воскресінням Господнім.Бажаю всім миру,достатку,міцного здоров'я.здійснення найзаповітніших мрій,твердої впевненості в завтрашньому дні,хорошого пасічного сезону.З великою повагою Віктор Антонович Кордонський.
Віктор60
08 квітня 2018, 20:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Літо - Осінь - Зима - Весна

Зробив весняну ревізію-дякувати Богу перезимували краще,,як сподівався.Всім доброго здоров'я,чудових медозборів,мої щирі вітання з Пасхою.
Віктор60
07 травня 2018, 21:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Літо - Осінь - Зима - Весна

Є перший мед.Всіх вітаю  з початком сезону. :bad: :good: :good: