Ласкаво просимо на форум!

Звертаємо Вашу увагу, що форум працює в тестовому режимі, і просимо вибачення за можливі незручності. Будемо раді Вашим зауваженям та пропозиціям по роботі форума в розділі - 
«Форум».

Пошук дав 23 результатів

Повернутися до листу подяк

Kostya-Костя
18 жовтня 2017, 09:33
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Оптовая цена на мёд в разных регионах Украины

"Амед Груп ТМ"  Кропивницький  за 1,5 т.  дають 47 грн/кг.  Чекаю 50  а то і до 53  😉.  В тому році здав їм  200 кг . то все без проблем і тару новою поштою відправили за свій рахунок , ще й самі мед забирають , розрахунок зразу.  Все дуже не погано !  Побачимо , як цього року з 1,5 т.   пройде...  ...
Kostya-Костя
18 жовтня 2017, 21:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Олег Мороз писав:
18 жовтня 2017, 21:23
 Сказав що ні. Беріть аналізи а розрахунок по ціні на момент покупки. Погодилися.

І я так зроблю !  
Kostya-Костя
19 жовтня 2017, 08:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Цена на мед в мире

В ходе эксперимента ученые проверили 198 образцов меда на содержание пестицидов. В 75% случаев собранный со всего мира мед содержал минимум одно вредное вещество — неоникотиноид из класса инсектицидов. Два и более видов химиката обнаружили в двух пятых от общего количества образцов, а в 10% - четыр...
Kostya-Костя
19 жовтня 2017, 15:27
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ваши пожелания

А можна ще зробити ось так ?  там де 
Позначити всі форуми прочитаними  добавити ще :

Найти сообщения с вашего последнего посещения (тільки по укр) 

Скрытый текст
Флуд флуд флуд !!!!!!!!!!!!!  )))))))))))))))))))))

Kostya-Костя
20 жовтня 2017, 12:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Концепция сайта honey-ukraine.com

ИМХО форум без сайта не запрацює , нема сенсу переходити .   1. Сайт повинен буди і рейтинг покупців та продавців теж повинен бути не на форумі а на сайті і сильний акцент сама не це , аж  потім об'яви продам та куплю.    2. Щоб позбавитись ботів та подібних ,  При реєстрації обов'язково  вказати я...
Kostya-Костя
20 жовтня 2017, 20:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Хмммм....   то чим тоді  цей сайт буде краще за пасіка біз ? це ж буде почті клон ...   Без рішучих кроків ИМХО буде провал .  Сайту треба дати статус офіційного общиною пасічників , така ж ідея ? ИМХО боротьба  з схемами закупки та об'єднання пасічників це є спільне одне правило куплі-продажу а так...
Kostya-Костя
20 жовтня 2017, 20:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Таким чином сайт дає хоч якійсь гарантії  , ніхто ж не хоче запартачити свою репутацію  :)    
Kostya-Костя
23 жовтня 2017, 14:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перспективи 12 – ти рамкового вулика в Україні

Мої спостереження , купив цієї весни 38 сімей на Дандан рамку і за літо прейшов на 145. мм і Слава Богу !  Чому ? Мінуси :   1. Як для мене то рамку 300 мм. витягнути і оглядати це просто жесть ! Тільки злю бджоли ! Не зручно коли вулик повний .   2. Матку найти це ціла експедиція по рамках :)   3. ...
Kostya-Костя
20 жовтня 2017, 20:58
Перейти в форум
Перейти в тему

Наприклад я  по рекламі захожу на сайт і хочу зареєструватись як  пасічник (виробник) і читаю угоду , що при продажу меду я зобов'язуюсь надати продукцію в такій то тарі та з такими то документами по такому то порядку аналіз , потім кошти , погоджуюсь з тим , що тару повернуть через такий то термін ...
Kostya-Костя
24 жовтня 2017, 11:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Перспективи 12 – ти рамкового вулика в Україні

Андрей Баскевич писав:
24 жовтня 2017, 09:01
Минцс 145 это развитие хуже

Не замітив , що хуже та цієї весни побачу.
Андрей Баскевич писав:
поиск матки дольше

тут  спірне питання :)  , мені було чомусь легше її знайти , хоч і рамок більше . 
Андрей Баскевич писав:
пакеты не продать.
тут так , хоча бачив об'яву , що хочуть купити саме на 145 мм. 

Kostya-Костя
02 листопада 2017, 12:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Андрей Баскевич писав:
02 листопада 2017, 08:26
На 35ужеж скинули)) То теперь они потихоньку
Сьогодні вибірково об дзвонив свій регіон центр , то по 45 грн. а другий то відповів , що не купують зараз типу ціну чекаємо  ,  в одного запитав то , що згоівір працює ? Відповів відкрито , що так як бачите ...   
Ну то , що ! Я чекаю  !  ))))      

Kostya-Костя
03 листопада 2017, 20:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: [Продам] єврорамки

Як тільки продам мед , візьму у вас 145 мм. 1500 шт.  :drink:
А зараз чекаю ціну на мед :)
Kostya-Костя
19 листопада 2017, 11:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Hello !!! Черкащина !!!

Привіт Черкащина ! Моя пасіка знаходиться в Христинівському р-н. с. Сичівка "ГОРОДОК"  Спілкуймось , Єднаємось , Боремося , Віримо !  Як пише наш земляк :       Свою Україну любіть. Любіть її… во врем'я люте, В остатню, тяжкую мінуту За неї Господа моліть                             Тарас Шевченко.   
Kostya-Костя
20 листопада 2017, 15:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Продам мед

Продам мед по ціні 2$ в гривнах по курсу Чого так ? ;)   треба було з 5$ по курсу починати !  :lol:      Такі об'яви це просто якась не повага ...    просто зайшов  О ооооо !  тема "Мед" ,  зайшов  "продам мед по курсу "   ну типу какнув і втік ! Головне , що про курс не забув !  А де і який мед і ...
Kostya-Костя
06 листопада 2017, 17:30
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Зліт !

ОЧЕНЬ!!! ОЧЕНЬ правильно Вы пишете. Причина слета пчелосемей действительно не клещ, а конкретное  :pleasantry: "ЖЛОБСТВО" :pleasantry: некоторых пчеловодов. А далее делают вот так :yahoo: :yahoo: :yahoo: Кліщ Це вигідне припущення для контрабандистів  :secret:      Є багато фактів коли і при обробц...
Kostya-Костя
24 листопада 2017, 18:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Хоча признаю , що Вані Фабро я хамив та не на форумі "точку"  а на його каналі ютуб за те , що він там рубашку рвав на собі , що все не так і нічого в вас з тим сайтом не вийде і т.д...    на мою думку просто задавила жаба , що не він там при ділах а Андрій !  І плювати фабро на всіх і на спільну сп...
Kostya-Костя
24 листопада 2017, 18:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Я вибачаюсь за флуд не по темі  і після прочитання видаліть  ці повідомлення .  Дякую !  :drink:
Kostya-Костя
12 березня 2018, 14:41
Перейти в форум
Перейти в тему

Літо - Осінь - Зима - Весна

Трошки фото своєї пасіки  Літо ! https://i.imgur.com/zfwBHki.jpg Осінь ! https://i.imgur.com/Fugu6xs.jpg Зима !  https://i.imgur.com/hBZNdAR.jpg Весна !!! ))) https://i.imgur.com/hVgWIlX.jpg Обліт вже був ! Не такий щоб дуже але був,  обкакались одна бакфаст та злючка сім'я але вижили,  об'єднаю та ...
Kostya-Костя
20 березня 2018, 11:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Страхование пасеки

Тільки що розмовляв з товаришем він  начальник філії від "Оранти" , то каже  , що при союзі страховка була .  Я йому кажу , що зараз це питання стає актуальним і пасічники цікавляться , то сказав  , що буде дзвонити до генеральних і все взнає та передзвонить  мені, скаже яка зараз цим ситуація.