[Продам] Ловирой карандаш - 49 грн.0660309495 Марина

Куплю/Продам різне - те що не увійшло в інші форуми.
Відповісти
Medov.ray
Повідомлень: 4

[Продам] Ловирой карандаш - 49 грн.0660309495 Марина

Повідомлення: # 82273Повідомлення Medov.ray
31 травня 2019, 10:44

Ловирой карандаш
Цена: 49 грн.

т. 0671286809
т. 0660309495 (Марина, Анна)

«Ловирій-олівець», приманка для роїв

Показання щодо використання: Препарат «Ловирій-олівець» використовують для приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння.

Форма випуску: туба з гелем, з забарвленням від білого до світло-жовтого кольору, запакована у фольгований пластиковий пакет.

Складові компоненти: гераніол, цитраль, силікагель, аеросил, вазелінове масло, стабілізатори, допоміжні компоненти.

Фармакологічна дія: Препарат «Ловирій-олівець» проявляє системну активність, щодо приманювання бджіл та вловлювання роїв на пасіках в період роїння.

Дозування та спосіб використання:

Спосіб застосування та рекомендований час експлікації при використанні препарату «Ловирій-олівець»:

1. Заздалегідь, перед роїнням бджолосім’ї, або при явних ознаках роїння, дістають з полімерного пакету тубу препарату «Ловирій-олівець», та розміщують його на привої. Препарат «Ловирій-олівець» містить леткі компоненти, які інтенсивно розповсюджуються через бокові целюлозні перегородки туби.

2. Туба препарату «Ловирій-олівець» може бути розміщен всередині заздалегідь приготованої роївні. Підготовлену роївню, з тубою препарату «Ловирій-олівець», підвішують на дереві чи закріплюють на жердині на висоті рою, за напрямком вітру, на відстані до 10-15 м. Роївні, з тубою препарату «Ловирій-олівець», необхідно оглядати раз на 1-2 дні, щодо наявності рою та загальної активності бджіл щодо препарату «Ловирій-олівець». Після приманювання бджіл та вловлювання рою, туба препарату «Ловирій-олівець» необхідно щільно запакувати в полімерний пакет. При дотриманні вимог щодо зберігання, туба препарату «Ловирій-олівець» може бути повторно використан декілька разів.

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Ловирій-олівець», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Ловирій- олівець» необхідно відкривати на пасіці, безпосередньо перед застосуванням.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Ловирій-олівець» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Ловирій-олівець» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Умови зберігання: Препарат «Ловирій-олівець» необхідно зберігати в захищеному від сонячних променів місці, окремо від харчових продуктів при температурі від 0 ºС до +20 ºС. Препарат «Ловирій-олівець» необхідно зберігати в місцях, недоступних для дітей!

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.Зображення

Відповісти

Повернутись до “Різне”